Sdílet na Facebooku

Ke stažení mapy Toskánska

Velmi užitečnou pomůckou, která se vám bude velmi hodit, pokud se vydáte do cizí země, jsou mapy. Možná si říkáte, že Toskánsko je jen jednou oblastí Itálie. K tomu lze jenom dodat, že opravdu velikou. Rozlohou 22.000 kilometrů čtverečních totiž například odpovídá celé Moravě. Navíc k regionu patří hned několik ostrovů. Následující mapy by vám tedy měli pomocí alespoň v základní orientaci, co kde v Toskánsku leží. Věříme, že vám skutečně pomůžou a samozřejmě je můžete používat dle libosti.

Regionální mapa (rozměry 989 x 757 px, velikost 93 Kb) – První mapa je opravdu jednoduchá. Najdete na ní prakticky jen „okresy“ z kterých se Toskánsko skládá. Většina jich je pojmenována i podle nejdůležitějších měst, například Livorno, Pisa, Firenze nebo Arezzo.

 

Základní mapa (rozměry 584 x 647 px, velikost 63 Kb) – Další mapa už je o poznání dokonalejší. Najdeme na ní zakresleny ty nejdůležitější věci jak největší města, dálnice, hlavní silniční tahy nebo řeky.

 

Fyzicko-geografická mapa (rozměry 709 x 807 px, velikost 180 Kb) – Na této mapě naleznete opět vše důležité, jejím největším bonusem je ale zakreslený fyzicko-geografický reliéf krajiny. Z mapky je tedy opravdu krásné vidět, jak je celé Toskánsko mírně zvlněné.

 

Zjednodušená mapa (rozměry 470 x 502 px, velikost 63 Kb) – Tato mapka je opravdu jednoduchá. Najdete na ní skutečně jen ty největší města a také velmi zjednodušena celý reliéf povrchu.

 

Schématická mapa (rozměry 592 x 642 px, velikost 68 Kb) – Přehledná mapa regionu a důležitých měst v Toskánsku. Na zorientování se, co kde je určitě postačí.

 

Vinařská mapa (rozměry 800 x 804 px, velikost 133 Kb) – Poslední mapka je tak trochu odlišná. Najdete na ní totiž zakreslené různé vinařské regiony, které se v Toskánsku nachází. A třeba vám i taková zajímavá mapka bude k něčemu užiečná.

1 Komentář

Zdravím Vás z Bíliny. Jsem moc ráda, že se mi povedlo
„vygůglovat“ Vaše stránky. V loňském roce jsme s kolegyní projely Toskánsko jako průzkumnou cestu.
Letos se budeme bracet s klienty. Prvně na Velikonoce
a moc se těšíme. Ještě jednou díky za přehlednost,
jednoduchost, věcnost – zkrátka 1 ***

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.