Mapa Toskánsko

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého Italského Toskánka. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za letecké snímky nebo terénní reliéfy. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí zvlněného Toskánska. A pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

 

Ke stažení mapy Toskánska

Velmi užitečnou pomůckou, která se vám bude velmi hodit, pokud se vydáte do cizí země, jsou mapy. Možná si říkáte, že Toskánsko je jen jednou oblastí Itálie. K tomu lze jenom dodat, že opravdu velikou. Rozlohou 22.000 kilometrů čtverečních totiž například odpovídá celé Moravě. Navíc k regionu patří hned několik ostrovů. Následující mapy by vám tedy měli pomocí alespoň v základní orientaci, co kde v Toskánsku leží. Věříme, že vám skutečně pomůžou a samozřejmě je můžete používat dle libosti.

Regionální mapa (rozměry 989 x 757 px, velikost 93 Kb) – První mapa je opravdu jednoduchá. Najdete na ní prakticky jen „okresy“ z kterých se Toskánsko skládá. Většina jich je pojmenována i podle nejdůležitějších měst, například Livorno, Pisa, Firenze nebo Arezzo.

Pokračování článku »