Cestovní pojištění do Toskánska

Hledáte nejlepší cestovní pojištění do Toskánska? My vám prozradíme tajemství, jak ho najít. Přímo zde pro vás máme tipy na kvalitní pojištění do Toskánska i celé Itálie. To si můžete sjednat opravdu jednoduše a pohodlně přes internet a navíc k němu dostanete výraznou slevu. Vlastně je to celé opravdu jednoduché. Stačí navštívit internetové porovnávače Porovnej24.cz nebo konkurenční Srovnejto.cz. Tady zadáte údaje o vaší cestě a následně dostane přehledně vypsané ty nejvýhodnější nabídky pojištění.

Vyberte si nejlepší cestovní pojištění do Toskánska.

Pokračování článku »

Svátky a kulturní festivaly ve Florencii

Florencie je město kultury a tak zde samozřejmě probíhají neustále různé oslavy událostí, festivaly, výstavy a další po celý rok. K tomu se samozřejmě přidávají křesťanské svátky, které se slaví po celé Itálii. Florencie je tak skutečně živé město, kde se neustále něco děje. Jako turista se tak nemusíte bát navštívit Toskánsko a Florencii prakticky kdykoliv během roku. Vždycky se bude něco zajímavého dít a vy se tak nemůžete prakticky nikdy nudit. Tady vám přinášíme výpis skutečně jen těch nejdůležitějších.

Pokračování článku »

Kde nakupovat v Toskánsku a ceny

Velmi užitečnou informací pro všechny, kteří se chystají navštívit Toskánsko, určitě bude kam se mají vydat nakupovat a jaké jsou zde ceny. První co zmíníme je, že v Toskánsku se stejně jako ve zbytku Itálie platí Eurem. Je tak nutné si směnit všechny peníze a následně i počítat se zdejší vyšší cenovou hladinou. V Itálii je skutečně většina základních potravin dražší, než u nás.

Velmi výhodné nákupy poskytují velké obchodní řetězce a místní supermarkety. Jako například Carrefour, který známe i od nás. Tyto velké prodejny jsou v Toskánsku celkem čtyři a to v největších městech. Velkou výhodou je, že mají i vyloženě místní Toskánský koutek s místními specialitami. Otevřeno po celý den, a jedny z nejvýhodnějších cen, tím končí výčet všech výhod velkých nákupních center, které určitě patří mezi nejlepší možnosti volby.

Pokračování článku »