Sdílet na Facebooku

Zajímavá videa z romantického Toskánska

Toskánsko je asi nejhezčí částí Itálie. Přemýšleli jsme proto, jak vám ho představit co nejlépe a kromě spousty textů a obrázků, které naleznete na těchto stránkách, jsme se rozhodli umístit sem i pár pěkných videí, které se nám podařilo objevit. Všechny videa jsou umístěny na serveru youtube.com a zde doplněny krátkým komentářem. Pokud máte nějaké vlastní pěkné video nebo víte o nějakém dalším, tak můžete využít diskuzi pod tímto článkem a zanechat na něj odkaz. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování videí.

Toskánsko, víno a krajina (délka: 4:53) – V logu těchto stránek se prezentujeme nádhernou zelenou Toskánskou krajinou, proto jsme si jí vybrali i jako téma prvního videa. Uvidíte v něm něco z Toskánské krajiny, zdejších farem a vinic.


Krásná krajina Toskánska (1:38) – Toto video je sice tak trochu motorkářské, ale kromě perfektně upravených zdejších silnic v něm uvidíte i hodně z nádherné rozkvetlé Toskánské krajiny.

 

Oficiální turistický spot (2:01) – Velmi zajímavé video představuje i oficiální video spot propagující celé Toskánsko jak v Itálii tak zahraničí. Celé propagační video je velmi pěkné a povedené, chvílemi se až zdá, že jde o reklamu na nějaký automobil a ne turistický region.

 

Turisté v Toskánsku (3:44) – Velmi pěkné oficiální video propagující Toskánsko. Jako takové láká na všechny zajímavosti Toskánska. A to jak přírody, měst, historie, kultury, ubytování nebo třeba kuchyně.

Další velmi pěkné video, které však nelze vkládat do stránek, naleznete na tomto odkazu. Jedná se o opravdu nádherné video složené jen z těch nejhezčích záběrů.

 

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.